Millist sarja valida? Siin väike spikker lihtsustamaks valikut.

PUHASTUS JA DETOX

> Pure Skin Therapy
Aminohapetega rikastatud sari, mis sobib sõltumata vanusest või soost. 24h naha kaitsmine.

SILMAÜMBRUSE PROBLEEMID

> Eye Complex Care Therapy
Eemaldab põhilised silmaümbrusega seonduvad probleemid (tumedad silmaalused, raske ülalaug, silmaümbruse kuivus, joonekesed ja kortsud)

NAHA DEFEKTIDE JA EBAPUHTUSTE EEMALDAMINE
>
Acid Therapy MD 
Koduseks ja professionaalseks kasutamiseks mõeldud happelised tooted erinevatele nahatüüpidele ja nahamuredele. Kasutuses mandelhape, aselaiinhape, fütofenoolhape, glükoolhape jt happed

STRESSIS, TUNDLIK, ÜLITUNDLIK NAHK/ HOOLDUSJÄRGNE NAHAHOOLDUS

> Neuro Cannabis Therapy
Sisaldab innovaatilist toimeainet Kannabia SensePLF, mis on saadud kanepi tüvirakkudest ja õlist. Tooted ei sisalda kahjulikku kannabidiooli (CBD). Sobib stressis nahale või nahale, mis vajab hüdrolipiidse barjääri taastamist. Samuti on heaks kiidetud toetavaks nahahoolduseks onkoloogilise ravi ajal

> Neuro Sensi Therapy
Neurosensoorne hooldus ärritunud ja ülitundlikule nahale. Sobib nahale, mis on kapillaarne, ülitundlik ja/ või punetav. Ideaalne rosaatsea leevendamiseks

> Lactobionic Therapy
Laktobioonhappega tooted taastavad ja toidavad tugevalt nahka. On noorendava ja vananemisvastase toimega. Ohutu naha koorimine ilma ärrituseta. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanusgruppidele, eriti dermatoloogilistele nahaseisunditele, tundlikule nahale, kapillaarsele nahale, nahale, mille hüdrolipiidne barjäär vajab taastamist pärast esteetilisi protseduure, rosaatseale. Ka niiskusvaesele, kuivale ja väga kuivale nahale

> Post Treat Therapy
Nahka taastav pärast tugevaid ja intensiivseid hoolduseid. Sobivad, kui on tarvis kiiresti taastada nahabarjääri. rahustada ärritust, pärast keemilisi koorimisi.

KUIV/ NIISKUSVAENE NAHK

> Hydrospheric Therapy
Niisutab ja aktiveerib nahas olevaid akvaporiine. Sobib normaalsele nahale, kuivale ja/või ajutiselt kuivale nahale. noorele või küpsele nahale, pinnakuivale nahale. Ideaalne suvekuudel.

VANANEV, LÕTVUNUD NAHK, KORTSUD JAJOONEKESED

> Neuro Gaba Therapy
Tugevalt pinguldav, vananemisvastane. Sobib igale vanusele ja nahatüübile

> Reti Fusion® Vecti+Therapy
Sisaldab kapseldatud retinooli, A,E, C vitamiine, feerulhapet. Tänu innovatiivsele lähenemisele kasutatakse retinooli ka päevakreemis. Koduhoolduse tooted ei ärrita nahka. Töötab raku tasandil. Kõik kronoloogilise ja fotovananemisega vananemisega seotud probleemid (kortsud, jooned, naha värvimuutused). Ei soovita kasutada suveperioodil.

> PRP Therapy
Alternatiiv PRP (ingl k platelet rich plasma) ehk trombotsüütide rikka plasma teraapiale, mille käigus süstitakse nahka tagasi patsiendi enda verest tsentriguugitud vere komponente. Arkana PRP teraapia põhineb kõrgel signaalpeptiidide W3 ja GHK-Cu kontsentratsioonil. Sobib nahale, mis vajab kiiret ja täielikku taastumist, vananemisprotsesside aeglustamiseks

> Peptide Pro Age Therapy
Sisaldab biomimeetilisi peptiide. Hea alternatiiv ja toetav hooldus esteetilise meditsiini protseduuridele nagu botuliintoksiin ja pinguldavad niidid. Tooted sisaldavad kõrgeimat lubatud toimeainete kontsentratsiooni. Sobib nahale, millel on naha elastsuse kadu või ilmnevad esimesed vananemise ilmingud, mis on väsinud, stressis või millel on miimilised ja/ või gravitatsioonist tingitud kortsud ja joonekesed.

EBAÜHTLANE NAHATOON/ HÜPERPIGMENTASIOON
> UniTone Therapy
Hooldus võitleb eri tüüpi pigmentatsiooniga (põletikujärgne, hormonaalne, liigsest päikesest põhjustatud või vaskulaarne naha pigmentatsiooni muutus).

FOTOVANANEMIST EDASILÜKKAV/ SÄRA ANDEV
> G-Fusion Glow Therapy
Tugevaid antioksüdante sisaldav hooldus. Hoiab ära fotovananemisest tulenevat naha põletikku, Kaitseb UV ja HEV eest. Toetab naha dermatoloogiliste seisundite ( psoriaas, krooniline põletik, atoopia) ravi ajal nahka. Tänu liposoomsele kapseldamisele toimivad toimeained raku tasandil. Sobib väsinud, tuhmile, stressis nahale sõltumata vanusest ja soost.

NAHA MIKROBIOOMI TAASTAV JA TASAKAALUSTAV
> A-QS Hacker Therapy
Naha mikrobioomi reguleeriv. Vähendab akne bakterist põhjustatud probleeme. Sobib teismeea ja täiskasvanu akne profülaktikaks ja teraapiaks, atoopilise naha hoolduseks. Sobib igas vanuses naistele ja meestele, ka noorukitele.

RASUNE, KOMBINEERITUD NAHK, AKNELINE NAHK

> Acne Out Therapy
Akne sümptomeid leevendav hooldus. Vähendab põletikku ja reguleerib rasunäärmete tööd