Arkana Neuro Sensi kinkekomplekt

Tundlikule/ ülitundlikule nahale mõeldud kinkekomplekt kaunis tumesinises sametises kinkekotis.
Komplekt sisaldab kahte täissuuruses toodet:
> Arkana Lactobionic 5% & Hyaluron Cream 50ml
> Arkana Neuro Sensi Cream 50ml


Laktobioonhappega kreem on ideaalne nahale, mis vajab tugevat niisutust. ei ärrita ega ole päikesetundlik. Laktobioonhape stimuleerib fibroblaste, mis toodavad kollageeni ja elastiini. Vähendab naha ärrituse nähte, punetust ja taastab naha hüdrolipiidse barjääri. Parandab lõhkenud kapillaare. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja naha seisunditele: kuiv nahk, niiskuse vaeguses nahk, vananev, kortsuline nahk, tundlik nahk, punetav nahk, rosaatsea, seborroiline dermatiit. Hea valik pärast keemilisi koorimisi, naha lihvimisi, laserteraapiat, pärast retinoidide või streoidide ravi.

Neuro Sensi on kerge koostisega, kliiniliselt tõestatud toimeainetega helendav päevakreem. Sobib väga tundlikule (näiteks kapillaarsele, põletiku nähtudega nahale, punetavale nahale, rosaatseale). Sisaldab neuropetiidi SensAmone P5 ja fütohapete derivaati Endothelyol™ , mis vähendavad naha tundlikkust ja reaktsiooni stressile, samuti punetust, põletuse tunnet ning sügelust. Kapseldatud toimeaine jõuab sügavatesse nahakihtidesse, kus järk-järgult vabaneb. Vähendab kapillaaride põletikku. Lisaks sisaldab kreem kalamiini ja lakritsa ekstrakti. Mõlemad aitavad vähendada turset ja põletikku. Suurepärane kreem ajutiseks kasutamiseks pärast tugevaid esteetilisi salongihoolduseid.

KASUTAMINE:
Kasuta Neuro Sensi kreemi päeva- ja Laktobioonhappega kreemi öökreemina. Kanna kreem nahale eelnevalt puhastatud, toniseeritud kuivale nahale.
Läbi müüdud