Arkana AzAc kinkekomplekt

Kinkekomplekt on ideaalne põletikulisele aknele ja ebapuhtustega või rosaatseale kalduvale nahale.
Kaunis tumesinises sametises kinkekomplektis on kaks täissuuruses toodet:
> AzAc Solution 200ml
> AzAc Forte 15% Cream 50ml

Aseloglütsiiniga toonik sobib, kui mureks on akne või roosatsea. Sisaldab aseloglütsiini, niatsinamiidi (vitamiin B3) ja pantenooli. Aseloglütsiin reguleerib rasu tootmist ja on põletikuvastase toimega. Vitamiin B3 rahustab ja aitab nahal kiiremini taastuda, vähendab ärritust ja punetust. Niisutab ja ühtlustab nahatooni. Valmistab nahka ette AzAc Forte 15% kreemi kasutamiseks, mille tulemusena toimeained imenduvad paremini nahka. Vähendab põletikku ja tasakaalustab nahka. Valmistab ette nahka keemiliseks koorimiseks.
Aselaiinhappe ja aseloglütsiiniga happekreem on antibakteriaalne, põletikuvastane ja aitab ühtlustada nahatooni. Sisaldab kapseldatud toimeaineid, mis tungivad sügavamatesse nahakihtidesse ja vabanevad järk-järgult. Kreem on kerge konsistentsiga. Muudab naha siledaks ja matiks. Reguleerib rasu tootmist. Ideaalne rosaatsea ja aknelisele nahale. Sobib ka kapillaarsele ja tundlikule nahale.

KASUTAMINE:
Kanna kreemi eelnevalt puhastatud ja toniseeritud nahale. Kasuta selleks Arkana Acid geeli ja AzAc toonikut. Kasuta kreemi alguses igal teisel õhtul. Kui nahk on rahulik ja puuduvad ärritusnähud, jätka kreemi kasutamist igal õhtul.
Läbi müüdud