Beebiootuse aja naha hooldamine

Rasedus ja imetamine on eriline aeg naise elus. See on ootuste, kuid ka muutuste aeg organismis, mis mõjutab nahka. Raseduse ega imetamise ajal ei saa kasutada kõiki tooteid ega hoolduseid. Millised tooteid/ hoolduseid on soovitav kasutada ja millest hoiduda, sellest räägime selles artiklis.

Loe lisaks

Retinool - vananemisvastane kuld

Sügis-talvine periood on parim aeg alustada tugevamate hooldustega kodus ja salongis. Retinooliga hooldustooted peaksid olema iga naise öökapil just pimedal ajal, et nahka rohkem sundida aktiivsemalt uuenema. See on ainuke teadaolev toimeaine, mis töötab raku tasandil. Mis on retinool ja kuidas seda kasutada? Miks on see hea? Mis on retinooli reaktsioon? Millised tooteid soetada? Allpool saad nendele küsimustele vastused.


Loe lisaks

C vitamiin - vitamiinide kuninganna

Vitamiin C on vaieldamatu vitamiinide kuninganna, mida on kosmeetikas kasutatud juba üle 30 aasta. C vitamiini on palju uuritud ja seetõttu on see üks tuntumaid toimeaineid. Seda kasutatakse sageli vananemisvastastes ja hüperpigmentasiooni hooldustes ja toodetes just peamiselt oma antioksüdatiivsete ja kollageeni tootmises osalemise pärast. Lisaks aitab C vitamiin muuta tugevamaks kapillaaride seinu ja pärsib pigementi põhjustava melaniini tootmist. C vitamiin on üks tugevamaid antioksüdante, mis kaitseb rakke oksüdatiivse stressi ja DNA kahjustuste eest. Samuti annab kaitse UV kahjulike kiirte eest. C vitamiin suurendab lipiidide barjääri.

Loe lisaks

Laktobioonhape: imeline naha parandaja

Laktobioonhape on turvaline, aastaringselt kasutatav kolmanda põlvkonna bioonhape, mis on saadud suhkrutest. See aitab vähendada nahal olevaid kortse ja joonekesi, ühtlustab ebaühtlast nahatooni, vähendab suurenenud poore ja silendab nahka läbi silmale nähtamatu koorimise. Laktobioonhappe puhul on tegemist väga tugeva antioksüdandiga. See on hinnatud toimeaine meditsiinis, kuna tekitab nahale tugeva kaitsva kihi, on väga tugeva niisutava ja taastava toimega, vähendab ärritust.

Loe lisaks

Õrnalt ja rahumeelselt akne vastu

Traditsiooniliselt võtame akne puhul kasutusele antibiootilised geelid-kreemid, tõsisema probleemi puhul antibiootikud või süsteemsed retinoolid, mis kuivatavad, muudavad naha ärritunuks. Naha taastumine võtab aega ja on kurnav. Kas on ka teisi alternatiive? Ikka on - keemilised koorimised, laser jne, kuid lisaks tasuks proovida Arkana A-QS Hacker teraapia tooteid. 
Loe lisaks